Sigortalı Nakliyat

SİGORTALI NAKLİYAT

Eşyalar nakliyat sırasında zarar görebilir ve bu eşyanın durumuna göre sizi maddi veya manevi sıkıntıya sokacaktır. Tecrübesiz, plansız ve programsız çalışan nakliyat firmaları bu tarz durumlar ile sürekli karşılaşmaktadır. Gerek ofis taşımacılığı gerekse evden eve nakliyat işlerinde sıkıntılar çıkmaktadır. Burada sorumluluk size düşmektedir ve İstanbul merkezli şirketimiz olan Sanem Nakliyat gibi sektörde tecrübesi olan, planlı ve programlı çalışmasının yanında sigortalı nakliyat hizmeti veren şirketlerle çalışmalısınız. Sigortalı nakliyat sadece kurumsal firmaların verdiği bir hizmettir ve tüm müşterilerimiz bu hizmetten yararlanmaktadır.

Sanem Nakliyat olarak her zaman müşteri ve insan odaklı çalışmaktayız ve bu odaklanma sırasında teknolojide ki tüm gelişmeleri takip etmekte ve faydalanmaktayız. Bu anlamda hizmetlerimizden birisi olan asansörlü nakliyat hizmetimiz ile tüm riskler minimum seviyeye indirilmektedir. Asansörlü ve sigortalı nakliyat hizmetlerini bir arada veren çok az nakliyat firması bulunmaktadır ve bu hizmetlerde firmamızın tecrübesi bulunmaktadır. Eşyaların üst katlara çıkacağı durumlarda asansör hizmeti ile eşyaların minimum hasar ile üst katlara taşınmasını sağlamaktayız.

Sigortalı Evden eve Nakliyat
Bu hizmet için firmamızı tercih etmeniz durumunda işinin uzmanı olan ekspertizler evinize veya ofisinize gelip tüm taşınabilir eşyalarınızın listesini çıkarmakta ve analizini yapmaktadır. Yine taşınacağınız yere de gidilerek olası tüm taşıma yöntemleri incelenmekte ve hangi yöntemin kullanılacağı belirlenmektedir. Sigortalı nakliyat hizmeti talep etmeniz durumunda ise sizinle sözleşme imzalanmakta ve taşıma gününe önceden karar verilmektedir.
Taşıma günü geldiğinde ise yapılan planlar ve programları uygulamaya geçirmekteyiz. Taşınma esnasından önce hassas eşyalar özenle ambalajlanır ve arabaya ayrı olarak yerleştirilir. Yine diğer tüm eşyalar uzman ekiplerimizce zarar görmemesi adına özenli bir şekilde paketlenmektedir.

Eğer asansörlü taşıma yapılacak ise ürünler önce nakliye aracına daha sonra da taşınması gereken lokasyona asansör yardımıyla taşınır.
Firmamız kurumsal hizmet verdiği ve müşteri memnuniyeti ön planda tuttuğu için sigortalı nakliyat hizmeti bizim açımızdan da çok önemlidir. Yapılan sigorta işlemi ile birlikte tüm zararınızı karşılaşmakta ve sizi mağdur etmemekteyiz. Sektörde önde gelen kurumsal bir firma olduğumuz için ise bize duyulan güvenin hakkını sonuna kadar vermeye çalışmaktayız.

İSTANBUL SİGORTALI NAKLİYAT

Evini taşıtmak isteyen herkesin en büyük problemi güven konusunda olmuştur. Çünkü firma ne kadar kurumsal ve tecrübeli olduğunu iddia ederse etsin ev sahibi buna taşıma sırasında karar verecektir. Ancak biz hizmet kalitemizi ileri çıtaya yükseltmek adına İstanbul Sanem nakliyat olarak sürecin başında sigorta yaparak bunu belgeli hale getiririz. Bu hizmette en çok merak edilen konuların başında taşınma sırasında eşyalarım zarar görür mü ya da indirip kaldırılırken kırılma gibi durumlarla karşılaşır mıyım? Eğer ki bu şekilde bir sorunla karşılaşırsam firmadan zararımın tazminini isteme hakkım var mı varsa ne yapmam gerekir?

İstanbul Sanem nakliyat olarak tüm bu soruların yanıtlarını size ilk görüşmemiz esnasında veriyor ve bu sayede kafanızda soru işareti kalmaması adına gerekli olan her türlü desteği de veriyoruz. Ev taşıma işlemi öncesinde size hizmet vermeden evinize gelerek durum değerlendirilmesi yapıyoruz. Bunun için ücretsiz olarak görevlendirilecek olan keşif ekibimiz eşyalarınızın yoğunluğunu, ne durumda olduğunu, hassasiyet derecesi, dairenin konumu, asansör kurulup kurulamayacağı gibi her türlü ayrıntının hesaplaması yapılır.Ev taşıma mutlaka profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde taşınacak olan eşyanızın zarar görmesi muhtemeldir. Eşyaların ebatları ve ağırlıklarının fazla olması bu işi düzenli olarak yapmayan birileri tarafından gerçekleştirildiğinde her zaman risk içerecektir. Biz yılların verdiği tecrübeyle birlikte ev taşıma hizmetinde bunu en alt seviyeye indirerek güvenli ve garantili bir hizmet sağlıyoruz.

Yapmanız gereken tek şey bizimle internet üzerinden iletişime geçmek.