Şehirlerarası Nakliyat

İSTANBUL ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Bazı müşterilerimiz olası bir taşınma veya tayin durumunda İstanbul şehirlerarası nakliyat hizmeti istemektedir. Kurumsal bir firmanın vermiş olduğu sorumluluk ve müşteriyi memnun etme konusunda ki sıkı kurallarımız neticesinde şehirler arası nakliyat hizmetine yıllar önce başlamış bulunmaktayız.
Şehirler arası nakliyat yapılırken seçilen firmanın kurumsal olması ve sigortalı hizmet vermesi çok önemlidir ve şirketimiz Sanem Nakliyat bu konuda sektörün ileri gelen firmaları arasındadır. Gerek araç filomuz gerekse her türlü belgeye sahip olmamız neticesinde bu hizmeti rahatlıkla vermekteyiz. Birçok firma bu hizmeti vermek için gerekli belgeye sahip olmadığı için bu hizmeti verememektedir.

Şehirler arası nakliyat şehir içi nakliyata göre çok daha fazla sorumluluk ve tecrübe isteyen bir iştir. Şoförler genellikle sadece şehir içi yolları bildiği için şehirler arası yollarda zorlanmaktadır. Şirketimiz bünyesinde çalışan ekibimiz her türlü duruma karşı eğitimli ve tecrübeli insanlardan oluşmaktadır. Yine araçların bu işe uygun olması ve bakımlarının düzenli yapılması çok önemlidir. Eski veya bakımsız bir araç bir şehirden diğer şehre taşıma yaparken yolda kalma ihtimali çok yüksektir. Şirketimiz bünyesinde ki araç filomuz yeni ve bakımlı araçlardan oluşmaktadır.

Şehirler arası nakliyat hizmeti vermeden önce nakliye yapılacak evi ve eşyaları detaylı bir şekilde incelemekteyiz. Bu inceleme doğrultusunda eşyaları ambalajlamakta ve araçlara yüklemekteyiz. Yine malların taşınacağı şehir veya kasabanın yol durumunu ve olası planlı bakım çalışmalarını araştırmaktayız. Bu araştırmaları yaptıktan sonra taşımanın olacağı günü ve saati belirlemekteyiz.

Şehirler arası nakliyat işlemi şehir içi taşımacılığa oranla daha pahalı bir işlemdir. Gidilecek şehirler arasında ki mesafe ve yakıt harcamaları pahalı olabilir. Bu konuda firmamız her kurumsal firma gibi yaptığı tüm harcamaları açıklayıcı şekilde sizinle paylaşmakta ve aklınızda ki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırmaktadır.
Diğer yandan yaşanan en büyük sorunlar şehirler arası nakliyat sırasında yaşanmaktadır. Olası bir kaza ve riskler bu hizmette çok daha fazladır. Firmamız her türlü belgeye sahip olmakla birlikte yaptığımız işler sözleşmeli ve sigortalıdır. Olası bir kaza veya sıkıntı durumunda tüm maliyet tarafımızca karşılanacaktır.

İSTANBUL ŞEHİRLER ARASI EV TAŞIMA

Nakliyat hizmetinin tercih edilmesinin onlarca nedeni olabilir. Ancak sebep ne olursa olsun özellikle şehirler arası ev taşıma hizmetinde mutlaka işini bilen firmalarla çalışmak gereklidir. Ev taşıma hizmeti insanların ihtiyacı olduğundan dolayı bu konuda tecrübe sahibi olmayan pek çok kişi de bu sektöre doğru yönelmiştir. Dolayısıyla bu insanlar ticari kaygıyla yaklaştığından dolayı nakliyat kalitesi her firmada aynı kalitede olmayacaktır. Eşyanızın güvenli bir şekilde taşınmasını istiyorsanız yapmanız gereken işlem doğru firmayı tercih etmeniz olmalıdır.

Bunun için öncelikli bir araştırma yapmanız gerekiyor. Bunda da en önemli araç internet olacaktır. İnternette İstanbul’da en iyi ev taşıma firması hangisidir şeklinde bir arama yaptığınız zaman İstanbul Sanem nakliyat ilk karşınıza çıkacak markalar arasında yer alacaktır. Biz en iyi olmamızı profesyonelliğimize borçlu olduğumuz için bugüne kadar her zaman kendimizi geliştirmekten yana olduk. Kendimizi geliştirme amacımız daha kaliteli hizmet sağlayarak ev taşıma işlemini ister şehirler arası ister şehir için taşıma yönünde güvenli hale getirmektir.

İstanbul Sanem nakliyat kafanızdaki tüm soru işaretlerini kaldırmak adına referanslara da önem vermektedir. Bizden hizmet almak için daha önceki taşıdığımız ev ya da kurumsal firmalara danışabilirsiniz. Firmamızdan nakliyat talebiniz sonrasında hizmet ekspertizle birlikte başlayacaktır. Ekspertiz ekiplerimiz evinize gelerek ücretsiz bir keşif yapacağından dolayı taşıma gününde her şey ayarlanmış olacaktır. Hiçbir şeyin eksik kalmaması adına tüm gereklilikler yerine getirilecektir.