Şehiriçi Taşımacılık

İSTANBUL ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT

İstanbul merkezli faaliyet gösteren firmamız Sanem Nakliyat, İstanbul içinde ki şehir içi tüm nakliyatları özenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Şehir içi nakliye konusunda 10 yılı aşkın bir tecrübemiz ve işi gerçekleştirecek tüm ekipman ve ekibe sahibiz. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğu için yaptığımız hizmetten memnun kalacağınızın garantisini şimdiden vermekteyiz. Şehir içi nakliye de ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat işi ve asansör taşımacılığı gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Nakliyat sırasında ekibimiz taşınacak olan yerden malzemeleri her türlü kırılmaya ve zarar görmesine engel teşkil edecek şekilde paketleyip belirli bir program ve düzen içerisinde yeni iş yerinize veya evinize taşımaktadır. İstanbul büyük bir şehir olduğu için olası bir trafik sıkışmasını ve planlı yol bakım çalışmalarını önceden takip edip önlemimizi buna göre almaktayız.

Sökülüp parçalarına ayrılan tüm eşyalarınız ambalajlanır ve belirli bir düzen içerisinde nakliye aracımıza yerleştirilir. Araçlarımızın tüm belgeleri bulunmakla birlikte araç şoförlerimiz yıllardır tecrübeli ve işinin ehli insanlar olduğu için taşıma sırasında mallarınız herhangi bir zarar görmez. Yine kırılacak veya zarar görecek hassas eşyalarınız önceden belirlenip aracın uygun yerine taşınır. Yeni iş yerinize veya evinize gelindiğinde ise her odaya nizami bir şekilde eşyalar taşınır ve ambalajından çıkarılır. Riskleri en aza indirmek amacıyla yapılan tüm nakliye işlemi hassas ve düzenli bir şekilde gerçekleştirilir.

İstanbul Şehir içi Nakliyat
Sanem Nakliyat hizmet esnasında mobilyalarınızı ve eşyalarınızın demonte ve monte işlemleri için işin uzmanı olan marangozlar ile çalışmaktadır. Tamamen sizin isteklerinize göre tüm eşyalarınız yeni evinize veya ofisinize monte edilmektedir.
Evden eve nakliyat ve Ofis taşımacılığı işleri ağır ve maliyeti yüksek işler olduğu için herhangi bir kaza veya sıkıntı yaşanmaması adına taşıma sırasında ki tüm eşyalar sigortalanmaktadır. Bu önlemlere rağmen eşyalarınızın zarar görmesi durumunda tüm maliyeti şirketimiz karşılamakta ve ana vizyonumuz olan müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Şirketimiz taşıdığı tüm eşyalara kendi eşyaları gibi önem vermektedir. Nakliye işinde ki en önemli şey güven ve tecrübedir. Mobilya, beyaz eşya, teknolojik eşyalar ve hassas tüm eşyalarınız, yıllardır sektörde olmamızın verdiği tecrübe ile taşınmaktadır. Ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat, depo hizmetleri ve birçok daha hizmetimiz bulunmakla birlikte şirketimiz kurumsal bir şirkettir.

İSTANBUL ŞEHİRİÇİ EV TAŞIMA

İstanbul Sanem nakliyat olarak Türkiye’nin her bölgesine şehirler arası taşımacılık hizmetimizi sürdürürken İstanbul’nın tüm ilçelerine de güvenli nakliyat hizmeti sağlayabiliyoruz. Ev taşıma hizmetinde sigortalı ve garantili bir süreç geçirilmesi için asansörlü nakliyat hizmeti sunarak eşyalarınızın olabildiğince hızlı bir şekilde yeni adresine ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Firma olarak şehir içi ev taşıma ile ilgili bizimle iletişime geçmeniz halinde öncelikli olarak ekspertiz görevlilerimizi sizin belirlediğiniz gün ve saat içerisinde evinize ya da işyerinize yönlendirerek gerekli olan tespitlerin yapılmasını sağlıyoruz. Nakliyat her zaman ihtiyaç duyulan bir konudur. Bu nedenle de tercih ettiğiniz firmanın araçlarından tutunda personellerine ve kullanmış olduğu malzemelere varıncaya kadar hepsine ihtimam göstermeniz gerekir. Markamız yılların vermiş deneyime sahiptir. bu anlamda bizimle iletişime geçmeniz durumunda en hızlı şekilde eşyalarınızı yeni adresinize sapasağlam ulaştırıyoruz.

Ev taşıma hizmetinde dikkat edilmesi gereken önemli konu eşyaların doğru bir biçimde paketlenmesidir. Paketleme doğru yapılıp araç içerisine düzgün bir şekilde istiflendiği zaman gideceği yolculuğun hiçbir önemi yoktur. Ne kadar uzun süre giderseniz gidin eşyalarınız zarar görmeyecektir.

SİGORTALI VE GARANTİLİ NAKLİYAT

İstanbul Sanem Nakliyat şehir içi nakliyat ihtiyacınız sonrasında iletişime geçmenizle birlikte başlayacak sürecin başında sonuna kadar titiz davranır. Taşınacak olan değerli eşyaları araç içerisinde sabitleyerek yolculuk sırasında zarar görmemesi sağlanacaktır. Yapacağımız sigortalı nakliyatla birlikte eşyalarınız zarar görmemesi için gerekli olan tüm düzenlemelerin yapılması sağlanmış olacaktır.