Parsiyel Taşımacılık

Yük miktarı az olan, eşyaları bir kamyonu doldurmayan kişiler için İstanbul parsiyel taşımacılık firmamız tarafından en ekonomik ve kaliteli koşullarda veriliyor. Başkasının eşyaları ile aynı araca konulan bu sayede maliyeti düşüren bir taşınma türü olan parça eşya taşımacılığı, hem sizler için hem de firmamız için daha avantajlı hale geliyor. Esnek zaman planına göre hareket edilen parsiyel yük taşımacılığı sırasında firmamız, eşyaları depoda bir araya getiriyor ve taşınacak bölgeye göre ayırarak farklı müşterilerin eşyalarını aynı kamyona sırasına göre yüklüyor. Aynı güzergah üzerinde bulunan şehirlere taşınacak eşyalar da aynı kamyona yüklenebiliyor. Böylece firmamız ilk duraktan başlayarak son durağa kadar eşyaları tek tek teslim ediyor. Eşyaların şehir içindeki teslimat durumunu, illere ve bölgelere göre planlamasının yapan firmamız taşımacılığı kusursuz bir şekilde tamamlıyor ve bütün müşterilerine eksiksiz olarak eşyalarını teslim ediyor.

Neden İstanbul Parsiyel Taşımacılık?

Firmamız İstanbul parsiyel taşımacılık hizmetine müşterilerinden gelen talep doğrultusunda başlamıştır. Genellikle memur olan ve yalnız yaşayan insanlar tayinlerinin çıkması durumunda farklı bir şehirde eşya taşımak zorunda kaldıklarında tek bir araca yüksek ücretler ödemek istemiyor. Bu talepler doğrultusunda ortaya çıkan parsiyel taşımacılık hizmeti zaman içerisinde yayıldı ve şu anda tek parça eşya için bile kullanılmaya başlandı. Daha ekonomik bir taşınma için tercih edilen parsiyel yük taşımacılığı aynı araca farklı müşterilerin eşyalarının yüklenmesi ile gerçekleştiriliyor. Birbirinden farklı müşterilerin aynı güzergaha giden eşyaları kamyonlara yerleştiriliyor ve güzergah üzerinde noktalar belirlenerek tek tek adreslere ulaştırılıyor. Bu sayede müşterilerimizin taşıtmak istediği yük, tek parça bile olsa daha ekonomik şekilde şehir içinde ya da şehirler arasında nakliyatı tamamlanıyor.

İstanbul Parsiyel Yük Taşımacılığında Detaylar

Firmamız İstanbul parsiyel taşımacılık için müşterilerinden bazı bilgileri istiyor. Öncelikle taşınacak olan yükün gideceği lokasyon bilgisini firma çalışanlarımıza vermeli ve aynı zamanda ağırlık bilgilerini de ulaştırarak fiyat almalısınız. Firmamıza gönül rahatlığıyla eşyalarınızı emanet edebilirsiniz çünkü işini titizlikle yerine getiren firmamız tarafından eşyalarınızın başkası ile karıştırılması gibi bir durum asla söz konusu olmaz. LIFO uygulaması kapsamında gerçekleştirilen parça eşya taşıma hizmetimiz sırasında eşyaların ilk indirilme sırasına göre araca yüklenmesi listelerle yapılmaktadır. Yani en son inecek eşyalar araçta en arkaya gelecek şekilde eşyalarınız sıralanmaktadır. Eğer taşınacak olan eşyanızın ağırlık ve ölçülerini bilmiyordunuz firmamızdan ücretsiz olarak keşif talep edebilirsiniz. Uzmanlarımız kısa sürede adresinize ulaşarak eşyalarınızın fiyatlandırma çalışmasını gerçekleştirir. Bu sayede en doğru fiyat bilgisi sizlere ulaştırılır ve sizin onayınızın alınması durumunda eşyalarınız aracımıza yerleştirilmek üzere depomuza götürülür. Verilen güzergah bilgisine göre eşyaların araca yükleme işlemi indirilme sırasına göre yapılır.

İstanbul Parsiyel Yük Taşımacılığı Neden Ekonomik?

İstanbul Parsiyel yük taşımacılığı fiyatları komple eşya taşımacılığı fiyatlarına göre çok daha ekonomiktir. Çünkü tek bir kamyonun içerisinde birden fazla müşterinin eşyaları taşınır ve bu durumda da müşteriler nakliye bedelini bölüşür. Yani eşyalarınızın gideceği lokasyondaki nakliye bedeli aynı kamyona eşyaları yüklenen müşteri sayısı kaç ise ona bölünür. Bu durumda hem siz birkaç parça eşya için yüksek ücretler ödemekten kurtulursunuz hem de, taşınma işlerinizi çok daha kolay hale getirirsiniz. Firmamızın parsiyel taşımacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak aynı zamanda fiyat için eksper talebinde bulunmak üzere bizi günün 24 saati açık olan müşteri destek hattının üzerinden arayabilirsiniz. deneyimli ve güler yüzlü personelimiz istediğimiz bütün bilgileri size iletecek en kısa sürede adresinize eksper çıkaracaktır. Firma olarak uzun yıllardan beri sektörde boy gösteriyor ve müşterilerimizin taşınma işlerini kolay hale getiriyoruz.