Çeyiz ve Parça Eşya Nakliyat

İSTANBUL PARÇA EŞYA TAŞIMA

Parça ve Çeyiz eşyası taşıma her müşteri tarafından tercih edilmese de her kurumsal firmanın yaptığı gibi müşteri memnuniyeti açısından bu faaliyet alanında da hizmet vermekteyiz. Parça eşya taşıma işlemini tanımlamak gerekirse; aynı konumda yer alan birden fazla müşterinin eşyalarının aynı araçta taşınması işidir. Parça taşıma hizmeti, az eşyaya sahip kişilerin faydalandığı ve maliyetin müşteri açısından daha az olduğu bir hizmettir. Oluşan maliyeti müşteriler kendi aralarında ikiye bölmektedir. Genellikle evden eve nakliyat işinde eşyalar çok olduğu için tercih edilmese de ofis taşımacılığı işinde bazı müşteriler talep etmektedir.

Çeyiz Eşyası Taşıma
Parça Eşya taşımanın yanı sıra çeyiz eşyası taşıma konusunda da yıllardan beri hizmet vermekteyiz. Bu hizmetimizin kısaca tanımı, eşyaların parça parça taşınmasıdır. Bizimle iletişime geçtiğiniz sırada taşınması istediğiniz eşyanın boyutu ve kapladığı yeri belirtecek şekilde fotoğraf göndermeniz durumunda, o gün içerisinde başka bir müşterimizin daha benzer güzergahta işi olduğu takdirde iki tarafında eşyalarını aynı arabada taşınabilecek eşyası olması durumunda taşıyarak sizlere ekonomik bir paket hazırlamaktayız. Müşteri memnuniyetini misyon olarak belirleyen firmamız, müşterimize az maliyet ile işlerini halletmelerini sağlayacak her türlü kolaylığı sağlamaktadır.

Müşterimiz olmaması durumunda ise eğer taşınacak eşyanızın da acelesi yok ise farklı bir günde, başka bir müşterimizin eşyası ile beraber de taşıyabiliriz. Bu konu için bizimle irtibata geçmeniz ve eşyaların ne zaman taşınması gerektiği bilgisini bize vermeniz yeterlidir. Parça eşya taşıma işi uygun ve maliyeti düşük olduğu için birçok müşterimiz bu hizmetimizden yararlanmaktadır.

Uygun Fiyat ile Parça Eşya Nakliyatı
Maliyetin ucuz olması dolayısıyla hizmet kalitesinin düşük olacağını kesinlikle aklınıza getirmeyin. Bizim için işin fiyatından çok müşterimizin memnun kalması önemlidir. Sizden aldığımız eşyalar ile diğer müşterimizin eşyaları asla karışmayacaktır. Ekibimiz bu konuda araca ürünleri yüklerken önce indirilecek olan eşyaları öne koymakta ve eşyalarınız gereksiz yere indirilmemektedir. Genellikle ofis değişikliğinde kullanılan bir hizmet olduğu için ofis eşyalarının hassas olanlarını ise farklı bir bölmeye koymakta ve diğer eşyaların hassas eşyalara zarar vermesini önlemekteyiz.

İSTANBUL PARÇA EŞYA NAKLİYAT

İstanbul Sanem nakliyat evinizdeki ya da ofisinizdeki eşyalarınızı ekonomik koşullar göz önünde bulundurarak hızlı ve konforlu bir şekilde taşıyor. Gideceğiniz mesafenin bizim için hiçbir önemi yok ne zaman nereye isterseniz isteyin ev taşıma hizmetini size kesintisiz bir şekilde sunabiliyoruz. Sanem nakliyat evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra parça eşya taşıma hizmetini de güvenli bir şekilde gerçekleştirerek sizin için en doğru çözümleri geliştiriyor.

Parça eşya sigortamız sigorta dahilinde gerçekleştirilmektedir. Bizimle iletişime geçmeniz sonrasında istediğiniz tarihte evinizden parça eşyalarınızı aldıktan depomuza getirilir ve aynı depo içerisinde aynı yöne gidecek olan diğer eşyalarla birlikte araca yüklendikten sonra taşıma işlemi de başlatılmış olacaktır. Bu hizmeti tercih edilmesinin nedeni daha uygun fiyata nakliyat hizmetinin sağlanmasıdır. Özellikle yazlık ya da sık tayin gibi durumlarla karşılaşan kişilerle birlikte öğrenciler bu hizmetten yararlanırlar.

Ev taşıma hizmeti yorucu ve bir o kadar da risk içermektedir. Değerli olduğu kadar manevi açıdan da gözünüz gibi baktığınız eşyalarınız ancak güvenebileceğiniz birileri tarafından taşınmak zorundadır. Aksi takdirde bunun vermiş olduğu stres sizde büyük endişe ve kaygıya neden olacaktır. Biz İstanbul Sanem nakliyat olarak bugüne verdiğimiz her hizmette müşteri memnuniyetine önem verdik ve bu önemi de her müşterimize hissettirdik.

Taşıma hizmeti risk içerir ve bu riski en aza indirmek sizin seçeceğiniz firmayla birlikte en aza indirilecektir.