Ofis Taşımacılığı

İSTANBUL OFİS TAŞIMACILIĞI

İstanbul’da hizmet vermekte olan Sanem Nakliyat firmamız sektörde yıllardır kullandığı tecrübenin yanında kurumsallaşmış, önceliği müşteri memnuniyeti olan bir firmadır. Firma olarak önceliğimiz taşıdığımız ürünlerin zarar görmemesi ve müşteri memnuniyetidir. Sizlerin ürününü kendi ürünümüz gibi değerlendirmekte ve taşırken bu misyonun dışına kesinlikle çıkmamaktayız.
Ofis taşımacılığı işi Evden eve nakliyat işine oranla çok daha tecrübe ve özen gerektirmektedir. Bu tecrübe ve özen firmamızda fazlasıyla bulunmaktadır. Ofis taşımacılığı işinde dikkatli olmak çok önemlidir çünkü bir Ofis de bulunan malzemeler hem şirket için önemli hem de değerli malzemelerdir. Bu malzemeleri taşırken eski ofiste bulunan plan ve programın kesinlikle dışına çıkmamaktayız.

Firmamız prensip olarak, taşımayı yapmadan birkaç gün önce taşıması yapılacak ofis ile malzemelerin gitmesi gereken ofisi incelemek için uzman kişi göndermektedir. Uzman kişi Ofisleri dikkatli bir şekilde incelemekte, eşyaların konumunu ve hassas olan eşyaları tek tek not almaktadır. Yine bu izleme ve planlama faaliyetini her oda için ayrı ayrı yapmaktadır. Uzman kişinin aldığı notlar ve çizdiği plana riayet etmekle birlikte plan ve programın dışına asla çıkmamaktayız.

İstanbul Büyükşehir olduğu için trafik ve herhangi bir aksaklığın yaşanmaması adına taşıma yapılacak gün bir kaç saat erkenden Ofise gelmekte ve eşyaları yaptığımız planlar doğrultusunda araçlarımıza yüklemekteyiz. Olası bir trafik durumunda veya işin uzaması durumunda diğer araçlarımıza kullanmakta ve sizin mağduriyet yaşamanızı engellemekteyiz. Ofis eşyalarını ve malzemeleri paketleme yaparken bile her oda için ayrı paketleme yapmaktayız. Araçlara yükleme yaparken hassas eşyaları ayrı olarak yüklemekte ve ofis malzemelerinin herhangi bir zarar görmemesi adına gerekli tüm önlemleri almaktayız.

Ofis taşımada ihtiyaç olduğu halde asansörlü taşıma sistemini de kullanmaktayız. İstanbul’da bazı binalar yüksek katlarda olduğu için gerekli durumlarda bazı ofis malzemelerini asansörler yardımıyla taşımaktayız.
Ofis taşımacılığı hizmetinde kullandığımız araçlar nakliyat işlemine uygun olarak satın alınmış veya dizayn edilmiştir. Araçlar darbe önleyici malzemeler bulunmakla birlikte her eşyayı paketlerden de araçlarımızda kullandığımız özeni eşyalarda da ayrı olarak göstermekteyiz.
Yaptığımız iş tamamen kuralına uygun olmakla birlikte bu işi yapabilmek için gerekli olan tüm evrak ve belgelerimiz bulunmaktadır.

İSTANBUL OFİS TAŞIMA HİZMETİ

İstanbul Sanem nakliyat firması taşımacılık alanında pek çok hizmete imza atmış en güçlü markalardan bir tanesidir. Nakliyat ihtiyaç halinde zorunlu bir hizmettir. Zorunlu olduğu kadar riskleri de taşıdığı için mutlaka işini bilen birileri tarafından yapılması gerekir. Özellikle de ofis taşımacılığını düşündüğünüzde bu noktada mutlak dikkatli hareket etmek gerekir. İstanbul Ofis taşıma hizmeti İstanbul ev taşıma hizmetinden biraz daha kapsamlıdır bunun içinde mutlaka planlı hareket edilmesi gerekir.

İstanbul Sanem nakliyat firmamız İstanbul’nın tüm ilçelerine İstanbul ev taşıma hizmeti verirken ofis taşımacılığını da asla geri plana atmamıştır. Ofisteki eşyalarınız taşıma günü öncesinden uzman ekspertiz ekiplerimiz tarafından incelenir ve gerekli fizibilite çalışmasının yapılması sağlanır. Ofis içerisindeki eşyaların durumu yoğunluğu, ofisin bulunduğu kat gideceği mesafe ve gittiği yerdeki daire yüksekliği değerlendirildikten sonra en uygun fiyatın belirlenmesi sağlanacaktır.

İstanbul Ev taşıma ya da ofis taşıma hizmetinde asansörlü çözümler geliştirir ve dairenin konumuna göre hareket ederiz. Asansörlerimiz kendi bünyemizde hizmet vermektedir. Bunun içinde dışarıdan hizmet almadığımızdan dolayı ihtiyaç halinde kullanılabilir. Güvenli bir nakliyat süreci geçirebilmek için yalnızca asansöre ihtiyacımız yoktur. Deneyimli personellerimiz insan gücüyle de hizmet verirken eşyalarınızın güvenliğini hiçbir zaman ikinci plana atmayacaktır.

Nakliyat hizmeti gerçekleştirilirken organizasyonun en iyi şekilde yapılması ve taşınma gününde herhangi bir aksaklığın yaşanmaması için tüm işlemlerin sırasıyla çözümlenmesi gerekir.  Bizimle iletişime geçtikten sonra tüm detaylar için randevu talep edilir ve gününde adresinizde olunur.