Nakliyat Ambalajlama

NAKLİYAT AMBALAJLAMA

Sanem Nakliyat olarak taşıma ve nakliyat işlemlerini eksiksiz olarak sunmaktayız. Nakliyat sırasında eşyaların paketlenmesi ve ambalajlanması oldukça önem arz eden bir konu olup bu işi yapan tecrübeli ve kaliteli bir personele sahibiz. Ekibimiz sizler için maddi ve manevi olarak önemli olan tüm eşyaları nakliyata uygun bir şekilde, eşyaların hassaslığına dikkat ederek paketlemektedir.

Paketleme Hizmeti
Taşınacak olan tüm ürünleri ve önemli veya önemsiz ayırt etmeksizin ayrı bir özen ile paketleyip araca yerleştirmek çok önemlidir. Yine Elektronik eşyalar pahalı ve hassas eşyalar olduğu için ayrı bir özen gösterilmesi gerekmektedir. Bu işlem yapılırken kullanılan ekipman ve malzemeler oldukça önemlidir. Sanem Nakliyat olarak paketleme işlemi sırasında karton, naylon, kağıt ve balonlu poşetleri kullanmakta ve eşyalarınıza gelecek olan hasarı minimum seviyeye indirmek için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Paketlemesi biten eşyalarınızı, önce inecek eşyaları aracın ön tarafına koyacak şekilde araçlarımıza yerleştirmekteyiz.

Eşyalarınızın paketlenmesinde çalışan ekip arkadaşlarımız yıllardır bu işte çalışmakta ve paketlenen eşyalara kendi eşyaları gibi özen göstermektedir. Yıllardır sektörde yer almamız ve müşteri memnuniyetini misyon edinmemiz sebebi ile paketlemeye ayrı bir önem vermekteyiz.

Nakliyat Sırasında Neler Paketleniyor?
1-Her türlü beyaz eşya ve elektronik ürünler paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır.
2-Kırılma ihtimali olan eşyalar paketlenir ve üzerlerine “Kırılabilir” etiketi yapıştırılır.
3-Çizilmesi durumunda hasar görebilecek ürünler paketlenir.
4-Hassas eşyalar önceden belirlenir ve kullanılması en uygun malzeme ile paketlenir.

Nakliye ve Paketleme
Nakliye ve Taşımacılık işleri risk içeren işler olduğu için seçtiğiniz firmanın kurumsal ve tecrübe sahibi bir işletme olmasına özen göstermelisiniz. Sanem Nakliyat olarak kurumsallaşmasını çok önceden tamamlamış ve sektörde yeterli tecrübeye sahip bir firmayız. Web sitemizde ki referansları ve çalıştığımız şirketlere baktıysanız, işimizde ne kadar iyi olduğumuzu ve büyük firmaların nakliyat işinde bizi tercih ettiklerini görebilirsiniz.

Paketleme sırasında kullandığımız tüm ürünler, sağlığa herhangi bir zararı olmayan ve kanserojen madde içermeyen ürünlerdir. Yine bu eşyaları alırken ucuza kaçmamakta ve kaliteli malzemeler kullanmaktayız.

İSTANBUL EV TAŞIMA, PAKETLEME & AMBALAJLAMA

Evden eve nakliyat firması seçerken ilk görüşmede dikkat etmeniz gereken konulardan bir tanesi firmanın sağlamış olduğu paketleme ve ambalajlama işlemidir. Çünkü bununla birlikte eşyalarınız güvenli bir yolculuk geçirebilecektir. Tercih ettiğiniz firma eşyanızın taşınması sırasında büyük özen göstererek paketlemeyi olması gerektiği gibi kaliteli malzemelerle yapmak durumundadır. Kırılma riski yüksek olan eşyalar aynı koli içerisinde balonlu poşetlerle ve kraft kağıtlarla desteklenmeli ve darbelere karşı korunmalıdır.

İstanbul Sanem nakliyat olarak biz paketleme ve ambalajlamaya önem veriyoruz. Sektördeki tecrübemiz bize göstermiştir ki paketlemeyi ne kadar dikkatli ve özenli yaparsanız taşıma, yükleme ve yolculuk sırasında oluşabilecek zararlardan o kadar uzak kalırsınız. Eşyalar paketleme aşamasındayken mutlaka ayrıştırma yapılması gerekir bu anlamda tekstil eşyaları ile sıvı eşyaların birbirinden ayrı kolilere yerleştirilmesi gerekir. Mutfak eşyalarının paketlenmesi ayrı olacak şekilde yapılmalı ve kırılma ihtimali yüksek olanların üzerlerine bunun belirtilmesi gerekir.

Ev taşıma hassasiyet gerektiren bir konu. Tüm evin eşyaları taşınırken planlamanın günler öncesinden yapılması gerekir. Bu nedenle de taşıma günü öncesinden bizimle mutlaka iletişime geçmeniz tavsiye edilir. Ev taşıma acil durumların dışında yapılması gerekiyorsa sürecin kontrolü mutlaka şart ancak acil durumlarda firmamız size sigortalı nakliyat hizmeti sunarak güvenli bir süreç gerçekleştirilmesi konusunda teminat verecektir.

MOBİLYA DEMONTAJ VE PAKETLEME

İstanbul Sanem nakliyat mobilyalarınızın demonte ve monte işlemleri sırasında zarar görmemesi için nakliyat ekibi içerisinde bir de usta göndermektedir.