Küçükçekmece Sigortalı Nakliyat

Derince Nakliye
Ağustos 3, 2018
Beylikdüzü evden eve nakliyat
Ağustos 13, 2018

Küçükçekmece Sigortalı Nakliyat

Küçükcekmece Sigortalı Nakliyat
Taşıma ve nakliyat işlemleri özellikle alanında iyi firmalar ve profesyonel ekipçe gerçekleştirilmelidir. Profesyonel ekiplerle gerçekleştirilen taşıma ve taşınma işlerinde risk ve olumsuz olaylarla karşılaşma durumunun daha düşük olduğunun farkındayız. Bundan dolayı her taşıma işlemleri öncesinde taşınma işlemi yapılacak eşyaları ve mobilyaları analiz etmekteyiz. Analiz edilen mobilyalar ve eşyalar planlama , raporlama çerçevesinde taşınmakta , bu taşıma işleminin ise başarı ile sonuçlanabilmesi için çalışmalar yapmaktayız. Aynı zamanda taşınma ve taşıma işlerinin profesyonel ekiplerce yapılması gerektiğinin bilince olan firmamız , bünyesinde personellerin daha bilinçli ve daha bilgili davranabilmesi için eğitim ve sınavlara tabi tutmaktadır. Bu eğitimler ve sınavlar sonucunda mobilyaların ve eşyaların daha dikkatli daha pratik ve daha kolay bir şekilde nakliyesinin gerçekleştirilmesi için düzenli bir şekilde kurslar vermekteyiz. Bu kurslar sonucunda mobilya ve eşyaların büyüklüğü önemli değil güvenli ve sağlam taşıma işlemini gerçekleştirebilmek için sigorta hizmeti vermekteyiz. Küçükcekmece sigortalı Nakliyat ekibi olarak sigorta hizmetimizden yararlanmanızı öneririz. Ayrıca eşyalarınız taşınır iken sigortası olsun olmasın ambalajlama ya da paketleme işlemi yapmaktayız.

Bu sayede nakliyat ve transfer sırasında herhangi bir çöküntüye çizilmeye sebebiyet vermemekteyiz.  Sigorta taşımacılık işlemlerimizi yapmadan önce analizlerimiz sonucunda sigortalanacak eşyaların sigorta sürecini ve işlem detaylarını da siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmaktayız. İşlem süresince her türlü gelişmeden haberdar edilmenizi ayrıca taşıma işlemleri sırasında özellikle dikkat edilmesini gereken konuları not alıp genel bir değerlendirme ile taşıma işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Bununla birlikte sigortalı taşıma işlemleri süresince yapılan taşıma işlemi sırasında sigortalanan eşyalarınız zarar gördüğünde eşyanın zararı sigortalı kapsamında olduğu için tarafımızdan karşılanmaktadır. Böylece taşıma işlemleri ve süresi boyunca en önemli ya da paha da oldukça değerli olan eşyalarınızı en uygun ekonomik fiyatlara sigortalatabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat
Firmamızın en önemli ve en başta anlayışı kaliteli ve ekonomik hizmettir. Firma olarak bu anlayışı benimsemiş bulunmaktayız.  Benimsediğimiz bu anlayış sayesinde evden eve nakliyat alanında başarılı bir kariyere sahibiz. Evden eve nakliyat konusu öncellikle hassas ve dikkat gerektiren bir konu olduğunun farkındayız. Bu farkındalıkla birlikte kadromuzdaki personellerimizin bilgilendirme amaçlı detaylı eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimlerin sonucunda ise personellerimizin ve bizimle birlikte çalışan çalışma arkadaşlarımızın bu alanla alakalı daha tecrübe sahibi olduğuna, daha da bilgilendiğine inanmaktayız.

Aynı zamanda evden eve nakliyat konusunda oldukça titiz çalışan firmamız eşyalarınızın taşınması işlemi sırasında ambalajlama ve paketleme işlerini de uzmanca yapmaktayız. Genel olarak eşya taşınması zor yerlerde eşyaların deforme olmaması ve taşınırken çizilmemesi için her eşyaya uygun yapıya sahip kaplama ambalajları bulunur. Eşyanın yapısına uygun ambalajların tespitini sağlayan ekibimiz eşyaların rahatlıkla transfer işlemini güvenle gerçekleştirebilmek adına her türlü eşyayı isteğiniz doğrultusunda birkaç dakika içerisinde ambalajlamaktadır. Nakliyat ve Taşımacılık işlemi profesyonelce kişiler tarafından yapılması gerektiğinden dolayı, Evden eve nakliyat konusunda gün geçtikçe daha da tecrübe ve deneyim kazanmaktayız. Bu tecrübe ve deneyimi bizi tercih eden müşterilerimize borçluyuz. Deneyim ve tecrübelerimizin artması ile birlikte taşıma işlemi hem sizler için hem de bizler için oldukça kolay bir işlem haline geldi. Eşya taşımak ya da evden eve nakliyat işlemini gerçekleştirmek bireysel kişiler için eziyet haline gelebilir. Fakat Küçükcekmece Sigortalı Taşımacılık olarak evden eve de nakliyat yaparken eşyalarınızı istediğiniz şekilde istediğiniz doğrultuda koruma altına alıyoruz. Ayrıca özenle ve titizlikle çalışan ekibimiz eşyalarınızı kendi eşyası, kendi evi titizliğinde taşımaktadır. Bu özenli ve verimli çalışmanın getirdiği en büyük pozitif etki ise, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Asansörlü Taşımacılık
Evden eve nakliyat işi basit görünse de bilgi ve tecrübe gerektiren bir eylemdir. Bilgi ve tecrübe gerektiren bu eylem gerekli eğitimler ya da bilgiler alınmadığından dolayı taşıma işlemi sırasında birçok olumsuz durum gerçekleşir. Bu olumsuz durumların en aza indirilmesini sağlamak ve sağlıklı güvenli taşıma işlemi sunabilmek için siz değerli müşterilerimize asansörlü taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Asansörlü taşımacılık hizmetini verebilmemiz için asansör sisteminin entegreli olduğu aracın girebileceği uygunlukta bir alana sahip olmanız gerekiyor. Bu alana sahip olduktan sonra bizi arayıp keşif ekibimizce sistemin önce kurulacağı yer keşfedilmeli ardından ise keşfedilen bu bölgeye ekiplerimizce asansör sisteminin kurulumu başlatmaktayız. Asansörlü taşımacılık hizmetimiz sayesinde en yüksek katlara en ağır eşyaları deforme olmadan çizilmeden çıkarabilmeniz mümkün.

Güçlü ve kalın demir kollara sahip olan raylar üzerinde yükselen mekanizmanın bakımını her hafta yapmaktayız. Bu yüzden asansörlü taşımacılık alanında birçok firmada aksilikler yaşansa da cihazların bakımı aksatılmadığından asansörlü taşıma sisteminde herhangi bir olumsuz durum yaşamazsınız. Eşya taşıma ya da transfer sisteminin arızalanması ya da herhangi bir olumsuz durumun oluşması sonucunda eğitimler vererek bilgi verdiğimiz uygulamalı gerçekleştirdiğimiz derslerde deneyimler kazanan profesyonel ekibimiz anında müdahale ederek olumsuz durumu onarmaktadır. Rayların üzerinde güçlü demir kollar üzerinde yükselen eşyanızın düşmemesi ya da başka bir duruma geçit verilmemesi adına taşıma platformunun üzerine geçici olarak sabitlemekteyiz. Sabitlenen eşyalar taşıma sırasında böylece sarsılmaz. İşimizi ve işlemlerimizi planlı yapmamızdan dolayı asansörlü taşımacılık sektöründe öncü firmalardanız. Bundan dolayı hizmetlerimizde herhangi bir sıkıntı yaşamamaktayız. Bu hizmetimiz sayesinde artık yüksek katlı binalara kaçıncı kat olursa olsun taşınmak eşya çıkarmak hayal değil. Ve Küçükcekmece Sigortalı Taşımacılık şirketi olarak eşyalarınızın mobilyalarınızın herhangi bir zarar gelmesi durumunda sigortalanmasını sağlamaktayız.

Eşya Taşıma
Eşya taşıma ve transfer işlemi bilgili, deneyimli alanında sertifika sahibi kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Eşya taşıma işlemi oldukça riskli ve tehlikeli bir iştir. Bundan dolayı bünyemizde bu alanda eğitim almış ve deneyim sahibi olmuş personellerimizi çalıştırmaktayız. Bu personellerimizin deneyimleri ve tecrübeleri sayesinde birçok durumun üstesinden gelmiş, en zorlu taşıma işlemlerini bile başarı ile tamamlamış bulunmaktayız. Aynı zamanda Eşya Taşıma işlemini gerçekleştirirken Küçükcekmece sigortalı taşımacılık olarak eşyalarınızın sigortalanmasını sağlamakta, bu sayede eşyalarınızın zarar görmesi durumunda eşyalarınızın değerini karşılamaktayız. Teknoloji sistemlerinin çağımızda gelişmesi ile birlikte birçok konu çözüme rahatlıkla kavuşmaktadır. Bunlardan en birinci olanı ise, ev taşıma, eşya taşıma gibi sorunlardır.

Bu sorunları Küçükcekmece sigortalı taşımacılık olarak teknolojinin faydalarından yararlanarak çözmüş bulunmaktayız. Eşya taşıma işlemi oldukça riskli ve tehlikeli olduğundan öncelikle personellerimizin bilgilendirilmesini sağlayıp eşya taşıma işleminde alternatif bir çözüm olan asansörlü taşımacılık hizmetimizi kullanmaktayız. Asansörlü taşıma hizmeti süresince böylece hiçbir eşyanız çizilmez yıpranmaz ya da taşıma işlemi süresince etrafınızdaki insanlara rahatsız vermenize olanak sağlamaz. Eşya taşıma işlemini asansörlü ya da normal taşıma işlemi olarak gerçekleştirebilmeniz mümkün. Aynı zamanda isteğinize göre eşya taşıma işlemini gerçekleştirirken paketleme ve ambalajlama sayesinde eşyalarınızı koruma altına alabilir çizilmelerden ve darbelerden koruyabiliriz. Koruma ve taşıma işlemi süresince hazırladığımız raporlara göre hizmet vermekteyiz. Raporlar ve analizler sonucunda hareket eden ve çalışan bilgili personellerimizle her türlü taşıma işlemlerinizi başarı ile yerine getirmekteyiz. Eşya taşıma ya da herhangi bir taşınma işleminde bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir