İstanbul şehiriçi ve Şehirler Arası Ev Taşıma

İstanbul Ev taşıma Hizmeti
Ekim 12, 2018
Kartal Nakliye
Ocak 8, 2019

İstanbul şehiriçi ve Şehirler Arası Ev Taşıma

Doğamız gereği farklı insanlarla etkileşim içinde olur ve bazen bu etkileşimler bizi doğup büyüdüğümüz coğrafyalardan farklı alanlarda yaşamaya mecbur eder. Dolayısı ile yaşam alanımızın değişikliği sırasında bizimle birlikte eşyalarımızda yer değiştirir.  nakliye sektörünün henüz ortaya çıkmadığı zamanlarda bu değişimde ev sahipleri bizzat rol oynamaktaydılar. Zaman içinde nakliye sektörünün gelişmesi ve bu işin profesyonellerce yapılması insan hayatında büyük kolaylıklar oluşturmuştur. Ancak kendilerini profesyonel olarak tanıtan birçok oluşum İstanbul ev taşıma firmaları arasından silinip giderken bizim gibi işine ve kendine saygısı olan firmalar ayakta kalabilmiştir.

Sanem  nakliye çözümleri adına alanında uzman personellerimiz ve sürekli güncellenen teknoloji harikası ekipmanlarımız ile kurulduğumuz ilk günden bu yana yılmadan hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ilke edinen bir firma olmakla gurur duyuyor ve bunu referanslarımız kısmındaki mutlu müşterilerimiz ve sizlerle paylaşıyoruz. Asansörlü nakliye, ofis, büro ve işyeri taşımacılığı, parça eşya taşıma, eşya paketleme ve ambalajlama, şehir içi taşıma, şehirler arası taşıma, sigortalı nakliye ve eşya depolama gibi hizmetlerimizi yine teknik personelimiz yardımıyla profesyonel anlamda siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Sanem asansörlü nakliye seçeneği ile hizmetlerimizden faydalanmak istediğiniz takdirde asansörlü vinç yardımı ile eşyalarınızı bulunduğu kattan alarak taşınmayı düşündüğünüz bina katına transfer ediyoruz. Böylece nakil işlemi çok daha kısa ve güvenli bir şekilde gerçekleşiyor.

Eşyalarınız taşıma önce özel ambalajlar ile paketlenerek çizilme ve kirlenmelere karşı hazır hale getiriliyor. Böylece Sanem şehir içi nakliye işlemi öncesi eşyalarınız teknik ekibimiz tarafından itina ile hazır hale getiriliyor.

Nakliye işlemi çok dikkat gerektiren ve tecrübesiz ellere emanet edilmeyecek kadar riskli bir işlemdir. Sanem Nakliye olarak sizlere kalite, tecrübe ve güveni bir arada sunuyoruz.  nakliye ve diğer işlemleriniz için bizlere iletişim bölümündeki numaralar yardımı, nakliye talep formu veya canlı destek hattımız aracılığı ile ulaşarak Sanem şehirler arası nakliye işlemi için ilk ve en önemli adımı atmış olursunuz.

İstanbul’da hizmet verdiğimiz ilçelerden bazıları; Güngören, Beşiktaş, Kadıköy,Pendik, Sarıyer, Kocaeli, Kartal, Sancaktepe

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir