İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları

Göktürk Evden Eve Nakliyat
Temmuz 31, 2018

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları

EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI

Taşınma işleriniz olduğunda nakliyat firması araştırması yapmak, yapılacak işlerin başında gelmektedir. Bunun için İstanbul merkezli şirketimiz olan Sanem Nakliyat firması olarak sizlere birçok farklı alanda şehir içi ve şehirler arası fark etmeksizin hizmet vermekteyiz. Nakliyatı gerçekleştirmeden önce planlama yapmakta bu planlamanın dışına çıkmadan işleri zamanında teslim etmekteyiz.

Farklı bir şehre taşınmak sizin açınızdan güzel bir durum olsa da şehirler arası nakliyat işi güven ve tecrübe isteyen bir iştir. Bu işi bize verdiğiniz takdirde taşınırken eşyalarınızın güvenliğini asla sorun etmenize gerek kalmayacaktır. Size düşen tek şey seyahat etmek olacaktır.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz
Yapılan araştırmalar göstermekte ki insanlar 6 yılda bir yeni bir şehre veya eve taşınmaktadır. Bu taşınma işlemi sırasında birçok sorun ve sıkıntı ile karşılaşılmakta. Nakliyat işi kurumsallık ve özveri isteyen bir iştir ve firmamız bu konuda sektörün öncülerindendir. Her türlü şehirler arası ve şehir içi nakliyat yapmanın yanı sıra evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, sigortalı taşımacılık ve asansör taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Yine ambalajlama ve paketleme işlemi nakliyatta ki en önemli işlemdir. Bu işlem sırasında kırılacak veya zarar görecek eşyalar iyi ambalajlanmalı ve paketlenmelidir. Bu eşyalar gerekli güvenlik önlemleri alındığı takdirde arabaya belirli bir planlama doğrultusunda yerleştirilmelidir.
Ekibimizde yer alan kişiler bu işin uzmanları olduğu için gerekli planlamaları yapmakta, ambalajlama ve paketleme işlemine özen göstermekte ve eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşımaktadır.
Araç filomuz yeni araçlardan oluşmakla birlikte her türlü belgeye sahiptir. Yine sigortalı taşımacılık hizmeti ile değerli eşyalarınızı taşımakta ve bu eşyalara herhangi bir sorun gelmesi durumunda eşyalarınızın maliyetini biz ödemekteyiz.

Asansör taşımacılık faaliyetimiz ile de dar binalara veya çok katlı binalara eşyalarınızı rahatlıkla taşımaktayız. Bu işlem için binanın konumunun asansör sistemine uygun olması yeterlidir. Asansörü kurduktan sonra eşyalarınızı güvenli ve normalden 2 kat daha hızlı bir şekilde taşımaktayız.
Kurumsal firmalar ile çalıştığınız takdirde hem geniş bir iş yelpazesine hem de kaliteli bir hizmetten yararlanırsınız. İstanbul evden eve nakliyat ve taşımacılık işleri için şirketimiz sektörün önde gelen firmalarındandır.

Evden eve nakliyat profesyonellik isteyen bir konu bunun içinde Sanem nakliyat size kurumsal anlamda hizmet verebilecek en başarılı firmaların başında geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir