Hakkımızda

HAKKIMIZDA

İstanbul merkezli Sanem Nakliyat 1994 yılında İstanbul’da kurulmuş olup firmamızın sektörde 20 yılı aşkın bir tecrübesi bulunmaktadır.Genç ve dinamik yapısıyla birlikte sektörde edindiğimiz tecrübeyi tüm işlerimizde uygulamakta ve sizleri memnun edebilmek adına en iyi şekilde çalışmaktayız. Nakliyat işinde ki ana amacımız sizi yani müşterimizi memnun etmektir. Diğer yandan sektörün lider firması haline gelmekte hedeflerimiz arasındadır. Firmamızın bünyesinde ki tüm ekip arkadaşlarımız yaptıkları iş alanında uzman olmakla birlikte sahip olduğumuz tüm araçlar yenidir. Bu araçlarımız tamamen nakliyat işine uygun olmakla birlikte aracı kullanan şoförlerimiz tecrübeli insanlardır.

İstanbul’da nakliyat işinde ki kalite standartlarını belirleyen ve hizmet kalitesini her daim üst seviye tutmuş ve bulunduğumuz noktaya hak ederek gelmiş bir firmayız. Teknolojik tüm yenilikleri nakliyat işimizde kullanmakla birlikte İstanbul’un her noktasın da hizmet vermekteyiz. Asansörlü taşımacılık faaliyetinde de hizmet vermekte olup nakliyat işinde şehrimizin öncülerindeniz.
Firma olarak yatay büyümeyi tercih etmekteyiz ve nakliyat işi ile alakalı tüm sektörlerde yatırımımız bulunmaktadır. Yine sahip olduğumuz araçlarımıza her yıl yenileri eklenmekte ve araçlarımızın her türlü belgeleri, muayeneleri ve sigortası bulunmaktadır.

Firmamızın K1 ve K3 eşya taşıma belgesi kurulduğumuz dönemlerden itibaren bulunmaktadır ve işimizin kurallarına göre hareket etmekteyiz. Sektörde bulunduğumuz 20 yıl içerisinde ilimiz İstanbul’da birçok kurumsal ve büyük firmanın nakliyat işlerini alıp başarılı bir şekilde bu işleri teslim ettik. İstanbul’un dışında şehirler arası nakliyat, sigortalı taşımacılık, depo hizmetleri ve ambalajlama hizmetleri de vermekteyiz.

7/24 bizimle iletişime geçebileceğiniz adres ve telefonlarımız sitemiz üzerinde sizlere sunulmuştur.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkürler…

SANEM NAKLİYAT