Göktürk Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları
Mart 18, 2018
Bursa Evden Eve Nakliye
Temmuz 31, 2018

Göktürk Evden Eve Nakliyat

Göktürk Evden Eve Nakliyat
Yıllardan bu yana edindiğimiz tecrübe ve birikimle eşyalarınızı güvenli bir şekilde profesyonel kadromuzla taşıyoruz. Siz adres verin biz itina ile eşyalarınızı paketleyip eski evinizden aldığımız eşyalarınızı yeni evinize taşıyalım. Göktürk Evden Eve Nakliyat olarak güvenli sigortalı bir şekilde mobilyalarınızı kırılmadan çizilmeden eşyalarınıza herhangi bir zarar vermeden, uzman ekibimizle taşıyoruz. Deneyimlerimizin ve tecrübelerimizin yönlendirmesi ile memnun kalacağınız bir hizmet veriyoruz. Nakliye yaptığımız araçlarımızın kasaları ev eşyalarına zarar vermemesi ve sorunsuz taşınabilmesi için özel tasarlanmıştır. Bununla birlikte eşyalarınızı nakliye sırasında hem ekonomik hem de kaliteli bir şekilde taşıyoruz. ‘’Talep sizden hizmet bizden’’ anlayışı çerçevesinde güler yüzlü ve profesyonelce hizmet için taşıma ve taşınma işlerinizde yanınızdayız. Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. Taşıma ve taşınma işlemlerinde daha kalite ve daha iyi hizmet verebilmek için danışmanlık, ekspertiz hizmetimiz ücretsizdir. Evden Eve Taşımacılık konusunda alanında en iyi ve profesyonel kadromuz ile İstanbul ve birçok bölgeye hizmet verebilmekteyiz. Marangoz ve montaj ekibimizle montajlanacak eşyaların demontaj işlemini gerçekleştirebilir, yeni adresinize mobilyalarınızı montajlayabiliriz. Evden Eve Nakliyat işlemleriniz sizin için dert olmaktan çıkıyor. Tamamen müşteri memnuniyetine göre ve müşteri ihtiyaçları çerçevesince çözüm odaklı ilerleyen firmamız, İstanbul içinde ve İstanbul dışında taşıma işlemlerinizi gerçekleştirmeye hazır. Birçok taşıma işlemini başarı ile tamamlayabilmemiz kısa bir sürede kaliteli hizmet ve güvenilir olma başarısını siz değerli müşterilerimiz sayesinde yakalamış bulunmaktayız.

 

Göktürk Şehirlerarası Nakliyat

Güvenilir ve kalite odaklı hizmet veren firmamız sayesinde her geçen gün daha fazla bireye hizmet vermekteyiz. Göktürk Şehirlerarası Nakliyat olarak birçok başarıya imza atmış bir firmayız. Bu başarımızın kaynağı ise planlı ve düzenli çalışmamızdan kaynaklanmaktadır. Sizin ihtiyaçlarınızın doğrultusunda hareket ederek müşteri memnuniyetini arttıran tek firma olan Göktürk Şehirlerarası Nakliyat birçok şehre hizmet verebilmektedir. İstediğiniz adresten özel tasarlanmış araçlarımız ile mobilyalarınızı ve eşyalarınızı alıp, istediğiniz noktaya götürebiliyoruz. Araçların yapısının güvenli ve korumalı olmasından dolayı taşıma esnasında kesinlikle eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemektedir. Aynı zamanda şehirlerarası nakliyat alanında oldukça markalaşan Göktürk şehirlerarası nakliyat ekibine güvenebilir, eşyalarınıza rahatlıkla profesyonel olan kadromuza emanet edebilirsiniz. Deneyimli ve tecrübeli olan kadromuz sayesinde hiçbir eşyanıza zarar gelmeyecek, taşıma işlemi başarı ile gerçekleşecektir. Şehirlerarası Nakliyat firmalarının arasında öncü olan firmamız, uzun yolculuklara çıkılmadan önce yol analizi ve mobilya analizi yapmaktadır. Taşıma işleminin başarılı bir şekilde tamamlanabilmesi için tüm eşyalarınızı önce özel tasarıma sahip olan kamyonlarımıza yüklüyoruz. Dikkatli bir şekilde yüklenen eşyalarınızın güvenliğini ve sağlamlığını sağlıyoruz. Ardından bu eşyaların herhangi bir şekilde zarar görmemesi için uzman ekibimizce kontrol altına alıyoruz. Kontrol altına alınan eşyaları yoğun gözetim altında istenilen adrese tam zamanında ulaştırıyoruz. Tecrübe sahibi ve profesyonel ekibimizin de yardımları ile oluşabilecek en küçük bir soruna aniden müdahale edebiliyoruz.

 

Göktürk Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü taşımacılıkta siz değerli müşterilerimize daha iyi ve sorunsuz hizmet verebilmek için Göktürk Asansörlü Taşımacılık olarak siz bizi aradıktan sonra önceden gelip profesyonel ekibimizin de yardımları ile evinizin önünde asansörlü taşımacılık için uygun bir yer var mı? Diyerekten keşif işlemi yapıyoruz. Aynı zamanda sizin belirlemiş olduğunuz gün ve saat doğrultusunda evinize geliyoruz. Deneyimli ve tecrübeli ekibimiz ile eşyalarınızı, mobilyalarınızı tek tek paketleyip taşıyoruz. Profesyonel ekibimiz tarafından kurulacak olan Asansör sisteminin kurulumu 20dk içinde tamamlanmaktadır. Ayrıca daha sonra siz değerli müşterilerimizin gözetiminde çevreyi rahatsız etmeden, eşyalarınıza zarar vermeden uzman kadromuz ile güvenli ve sigortalı bir şekilde asansör sistemine yüklemiş olduğumuz eşyalarınızın taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Eşya ve mobilya taşıma işleminin sonrasında deneyimli kadromuzca eşyaların yerleştirilmesi gereken sizin göstermiş olduğunuz yerlere kurulumunu sağlıyoruz. Asansör sisteminin en büyük avantajlarından birisi ise, normal taşıma işlemi sırasında eşyaların deforme olma durumu yüksektir. Asansörlü taşıma işleminin taşımacılıkta kullanılmasından bu yana deforme olma durumu çok düşük orandadır. Göktürk Asansörlü Taşımacılık ekibinin uzman olmasından dolayı, asansörlü taşıma işleminin mobilyalarınıza ve eşyalarınıza herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Elde ettiğimiz başarılar ve müşteri memnuniyeti sayesinde kısa sürede marka sahibi olan Göktürk Asansörlü Taşımacılık sizin için problem olan taşıma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebiliyoruz. Düzenli olarak asansör sistemimizin bakımını yapmaktayız. Bundan dolayı oluşabilecek en olumsuz durumlarda bile ekibimiz sayesinde hazırlıklıyız. Olumsuz ihtimallerin ve problemlerin çok az oranda olduğu Asansörlü Taşımacılık hizmetimizden yararlanabilir, gönül rahatlığı ile taşımacılık işlemlerinizde bizi arayarak yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

Göktürk Ofis Taşımacılığı

Ofis ve işletmelerinizdeki mobilyalar kurumsallığınızı ve kimliğinizi yansıtan önemli mobilyalardır. Bu mobilyalar yerine göre hem pahalı hem de oldukça şık olabilmektedir. Fakat şık mobilyalarda oluşabilecek en ufak bir çizik mobilyanın berbatlaşmasına neden olabilir. Bu yüzden ev nakliyat ya da şehirlerarası nakliyat sektörü ne kadar önemli ise, Ofis Taşımacılığı sektörü de bir o kadar önemlidir. Taşıma sırasında meydana gelebilecek ufak bir çizilme tüm görüntünün berbat olmasına neden olabileceği için Ofis taşımacılığında profesyonel bir kadro ile çalışmaktayız. Çalıştığımız ve gün geçtikçe biraz daha profesyonelce çalışmalarını sağladığımız kadromuz ile Büro ve ofis mobilyalarınızı istenilen yere güvenle taşımaktayız. Göktürk Ofis Taşımacılığı olarak işimize emek vererek özenle sürdürmekteyiz. Taşımacılık ve Ofis taşımacılığı önemli bir konu olduğundan ücretsiz olarak analiz ekibimiz ile büronuza ya da işletmenize gelerek mobilya analizi yapmaktayız. Bu analizlerimiz sonucunda planlama ve raporlama sistemimiz devreye girmekte. Devreye giren raporlama sistemi sayesinde eşyalarınızın indirilme ve yükleme sürecinden tutun, verilen adrese nakliyatı süresince her bir adımı kontrol altına almaktayız. Böylelikle taşıma süresince oluşabilecek durumları önceden tahmin edebiliyor ve önlemler alabiliyoruz. Bunun haricinde taşıma işlemi sırasında anlık olarak gerçekleşebilecek olan olumsuz durumlar için uzman ve deneyim sahibi kadromuz anında müdahale edebilmektedir. Planlama ve raporlama işlemleri ile desteklediğimiz taşıma işlemini sonlandırıncaya kadar Göktürk Ofis Taşımacılığı ekibi olarak yanınızdayız.

Paketleme ve Ambalajlama

Mobilya taşımacılığı ya da eşya nakil olayı önemli bir işlemdir. Bu tarz önemli bir işlemin dikkatli ve odaklanmış bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Taşıma işlemi sırasında mobilyaları ve eşyaları oldukça tehlikeli bir süreç beklediğinin farkındayız. Bizde bu sürecin daha güvenli gerçekleşebilmesi adına mobilyaların kaplanmasını ve ambalajlanmasını sağlıyoruz. Bu kaplama ya da ambalajlama işlemi yapılır iken profesyonel ve alanında uzman ekiplerimizce yapmaktayız.  Paketleme ve Ambalajlama ekibi olarak eşyalarınızı mobilyalarınızı titizlikle kaplamaktayız. Bu kaplama işlemi sırasında herhangi bir taşıma işlemi sürecinde eşyalarınız mobilyalarınız zarar görmez. Paketleme ve Ambalajlama işlemi doğru bir şekilde yapılmalıdır. Gün geçtikçe uzmanlaşan ve alanında oldukça profesyonel kabul edilen ekibimiz ile birçok eşyanın ambalajlama paketleme işlemlerini dakikalar içerisinde yapmaktayız. Eşya ya da mobilya transfer işlemi sırasında yükleme indirme gibi süreçlerde mobilyalarda ne kadar dikkat edilse de ufak tefek deformeler çizilmeler soyulmalar olmaktadır. Bu olumsuz durumu engelleyebilmenin en önemli ve en etkileyici yöntemi ise paketleme ambalajlama işlemidir. Bu işlem taşınacak olan ürüne mobilyaya göre değişik yapılarda ambalajlarla yapmaktayız. Doğru ambalajlama ve paketleme malzemesi kullanılmadığı takdirde, paketleme ve ambalajlama malzemesi eşyalarınız çizilmesine bizzat neden olur. Bundan dolayı taşıma süresince her işlemin oldukça önemli olduğunun bilinci ile taşıma işlemlerinizde en önemli faktör olan paketleme işlemini önemle dikkatle uygulamaktayız. Paketlenen ve doğru ambalajlanan hiçbir ürünün taşıma işlemi sonrasında zarar görmediğini fark edeceksiniz.

İSTANBUL ASANSÖRLÜ NAKLİYAT HİZMETİ

İstanbul Ev taşıma hizmetinde dikkat ve tecrübe gereklidir. Bugün piyasa da bu hizmete olan talebin artması sonrasında farklı isimlerde nakliyat firmaları oluşturulmuştur. Piyasada kurulan her nakliyat firmasının aynı kalitede hizmet vermiş olduğu söylenemez bir firma yalnızca güvenli bir süreç geçirilmesi için hareket ederken diğeri tamamen maddi çıkarlar gözeterek hizmet verebilmektedir. İstanbul Sanem nakliyat olarak biz İstanbul ev taşıma hizmetinde her zaman müşteri memnuniyetine yönelik hareket ettik ve bundan sonra da aynı hassasiyetle hareket etmeyi hedefliyoruz.

İstanbul Ev taşıma hizmeti firmamız tarafından iki şekilde verilmektedir. Bunlardan bir tanesi olan hızlı nakliyat için tercih edilen asansörlü taşımacılık diğeri ise standart İstanbul ev taşıma hizmetidir. Asansörlü nakliyat hizmetinin tercih edilmesi yalnızca hızlı olmak değil eşyaların aynı zamanda güvenli bir şekilde en üst katlara indirilmesi ve çıkarılmasını sağlamaktır. Bina içinden gerçekleşmeyecek olan bu süreç içerisinde hiç kimseyle muhatap olmanız gerekmez ancak bu hizmetin verilebilmesi için binanın ve dairenin konumunun da yerinde olması şarttır. Bunun belirlenmesi için de ücretsiz keşif ekibimiz adresinize gelerek konum hakkında bilgi sahibi olacaktır.

NEDEN ASANSÖRLÜ EV TAŞIMA

  • Bazı dairelerde taşıma hizmeti sırasında apartman içerisinde sağa sola çarpmalardan dolayı hasar meydana gelebilir bu durumda asansörlü nakliyat en doğru çözümdür.
  • Yüksek katlı binalarda taşıma işlemi sırasında iniş çıkışlar sorun çıkarabilecektir. Ayrıca asansörlü nakliyat zamanın en iyi şekilde kullanılmasını sağlayacaktır.
  • Taşınacak olan eşyanın hassas olması ve kırılma riskinin yüksek olması durumunda.
  • Site içerisinde hiç kimsenin rahatsız edilmemesini sağlamak amacıyla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir