Evden Eve Nakliyat

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat bilinenin aksine oldukça dikkat ve tecrübe gerektiren bir iştir. Evlerde bulunan maddi veya manevi birçok değerli eşya vardır ve bu ürünlerin çok dikkatli taşınması gerekmektedir. Dikkat edilmediği durumlarda eşyalar zarar görebilir ve müşteri memnuniyetsizliği oluşabilir. Firma olarak yaptığımız tüm işlerde var olan tecrübemizi kullandığımız gibi yaptığımız tüm işleri dikkatli yapmaktayız. Bu bilgiler ışığı altında, evden eve nakliyat işiniz olduğunda Sanem Nakliyat gibi güvenilir ve işin ehli firmaları tercih etmeniz gerekmektedir.

Evden eve nakliyat işine başlamadan önce uzman kişiler taşınacak malları listelemekte ve bu malların götürüleceği evi planlamaktadır. Yine arada ki mesafe ve işin zorluğu belirlenerek size bu işlemlerden sonra fiyat vermekteyiz. Verdiğimiz fiyattan memnun kaldığınız takdirde işe başlamaktayız.
İşi yapacak olan ekibimiz işinin ehli ve gerekli tüm belgelere sahip kişilerden oluşmaktadır. Yine nakliyat işinde kullandığımız araçlarımız bu iş uygun üretilmiş araçlardır. Öncelikle ekipler evinize giderek demonte edilmesi gereken tüm eşyaları demonte eder ve bu eşyaların her biri ip yardımıyla birbirlerine zarar vermeyecek şekilde bağlanır. Ardından battaniye,kalın kartonlar, naylon veya balonlu poşetler kullanılarak ambalajlanır ve belirli bir düzen içerisinde arabaya yüklenir.

Hassas eşyaların hepsi listelenir ve üzerinde cam olan veya kırılacak eşyalar özel karton kutularımızda saklanır. Hassas olan eşyaların arabada ki konumu bile farklıdır. Beyaz eşya taşırken çok daha dikkatli davranmaktayız. Beyaz eşyaların herhangi bir çizilme durumuna karşı gerekli tüm önlemleri almaktayız. Yine bardak, tabak, aksesuarlar ve teknolojik alet gibi eşyaların da taşımasına ayrı özen göstermekteyiz. Bu tarz kırılabilir eşyaların olduğu kutulara “Kırılabilir” uyarısı yapıştırarak montaj ekiplerimizin bu eşyaları taşırken daha dikkatli olmasını sağlamaktayız.

Dolap, gardırop, baza veya sökülüp takılan tüm eşyalarınızı yeni taşınacağınız eve taşıdıktan sonra montajlarını tek tek ve özenli bir şekilde yapmaktayız. Montaj sırasında 1 tane bile vidanın kaybolmayacağının garantisini vermekteyiz. Montaj sonrası raflarınızı ve çekmecelerinizi de takmaktayız.
Kısaca evden eve nakliyat işini bize verdiğiniz takdirde sizin yapmanız gereken tek şey ödemeyi yapmaktır. Eşyalarınızın güvenliği bize emanettir.

İSTANBUL EVDEN EVE TAŞIMA

Nakliyat konfor sağladığı için uzun yıllardan bu yana insanların tercih ettiği hizmet çeşitleri arasında yer alıyor. Bunun içinde firmalar büyük organizasyon gerçekleştirerek bireysel ve kurumsal anlamda taşımacılık hizmeti vermeye çalışıyor. İstanbul Sanem Nakliyat olarak bizde İstanbul ev  taşıma sektörü içerisinde güven ve kalitemizi bir arada toparlamış olan kökü bir markayız. Verdiğimiz hizmette dürüstlük ve profesyonelliğimizi esas aldığımız içinde her zaman İstanbul’da tercih edilen bir nakliyat firması olduk. Taşımacılık sektöründe deneyim ve tecrübe önemli bir konu bu nedenle bizimle çalışıyor olmak size her zaman avantaj sağlayacağı gibi eşyanızın da güvenli yolcuğunun sağlanmasına neden olacaktır. İstanbul Sanem nakliyat kalitenin ve güvenin ekonomi ile birleştirildiği taşıma halidir.

Nakliyat deneyim gerektirir dedik bunun içinde firmamız bünyesinde hizmet veren her personelimizin bu konuda yetişmiş olmasına önem veririz. Dönem dönem vermiş olduğumuz eğitimlerle birlikte personelimizin İstanbul ev taşıma işleminde uzmanlaşmasını ve yeni teknolojileri de takip etmesini sağlarız. Artık eski usul taşıma yöntemlerinin geride kaldığını düşünürseniz burada ağır bir emek ve ince bir planlama söz konusudur. Sizden aldığımız güçle birlikte işimizi en iyi şekilde yapabilmenin gururunu taşırken her yeni İstanbul ev taşıma da referanslarımızı büyüttük. Bizi yalnız İstanbul’da değil tüm Türkiye’de en bilinir marka haline getiren siz değerli müşterilerimiz için 7/24 hizmete hazırız.

Güvenli, sigortalı ve garantili bir nakliyat için bizimle iletişime geçebilirsiniz.