Başakşehir Parça Eşya Nakliyatı

Kocaeli Parça Eşya Taşıma
Ağustos 28, 2018
Beşiktaş Depolama
Ağustos 30, 2018

Başakşehir Parça Eşya Nakliyatı

Başakşehir Parça Eşya Taşıma
Taşıma ve taşınma işlemleriniz sırasında eşyaları parça parça taşımak isteyebilirsiniz. Toplu ya da parça parça taşınma durumu müşterilerin ihtiyacına göre değişen bir durumdur. Siz değerli müşterilerimizin talep ettiği doğrultuda Başakşehir Parça Eşya Taşıma ekibi olarak eşyalarınızın taşınmasını gerçekleştirebiliriz. Aynı zamanda anlık taşınma ve eşya taşıma ihtiyaçlarınızda yardımcı olduğumuz gibi taşınma ve taşıma konusu ile alakalı parça eşya taşıma ekibimizde fikirler ve tavsiyeler alabilirsiniz. Parça eşya taşıma durumu her nakliyat ve taşıma işlemi gibi bilinçli ekipler ve profesyonel kadrolarla yapılmalıdır. Uzman profesyonel ve bilinçli ekiplerimizce gerçekleştirilen taşıma ve taşınma işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Taşınacak ya da transfer edilecek eşya ne olursa olsun her türlü araç tahsisi sağlayabildiğimiz gibi, eşyalarınızın yüklenmesini ve indirmesini de uzman ve profesyonel ekiplerimizce yapmaktayız. Eşyaların indirilme ya da yüklenmesi olayı oldukça kolay bir olay gibi görünse de dikkat edilmesi gereken bir unsurdur.

Dikkat edilmesi gereken bu konu indirme ya da yükleme sırasında mobilyada ya da eşyada çizilmelere soyulmalara hatta onarılamayan büyük darbeler almasına neden olabilmektedir. Mobilya ve eşyaların darbe alması hem değer kaybetmesi hem de verimli bir şekilde kullanılmaması anlamına geldiğinin farkında bir firma olaraktan taşıma ve taşınma işlemlerinizi gerçekleştirmekle kalmayıp taşınacak olan eşyalarınızın ve mobilyalarınızın ambalajlama paketleme işlerinde de yardımcı olmaktayız. Ambalajlanan ve paketlenen eşyalar ne olursa olsun koruma altında tutulmasında büyük rol oynamaktadır. Başakşehir parça eşya taşıma ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin görüş ve istekleri doğrultusunda çalışma planı oluşturmaktayız. Çalışma planı oluşturduğumuzdan dolayı planlı çalışma prensibine sahibiz. Planlı çalışmak ise düzenli çalışmayı getirdiğinden böylelikle verimli çalışmayı elde ettiğimiz düşüncesindeyiz. Siz değerli müşterilerimize daha kalite ve daha verimli hizmet verebilmek adına Başakşehir parça eşya taşıma ekibi olarak her geçen gün daha fazla yol kat etmeyi amaçlamakta ve bünyemizde yer alan profesyonel elemanları geliştirmekteyiz. Parça eşya taşıma konusunda detaylı bilgiyi bizlere başvuru yolu ile ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat
Birçok birey kurum ya da kişisel taşıma işlerinde çözümsüz noktalar bulunmaktadır. Taşıma ve taşınma işlemlerinde oluşan ve oluşabilecek çözümsüz noktaların üstesinden gelebilmek adına Evden Eve Nakliyat ekibi olarak tüm taşıma ve taşınma işlemlerinizde siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Evden eve nakliyat konusunda dönemimizin teknoloji çağı olmasında dolayı taşıma ve taşınma ile alakalı sorunların çözümünü siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Evden eve taşınma konusu birçok müşterilerimizin dert yandığı konulardan birisi olduğunun farkındayız. Bu farkındalıktan yola çıkarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına Asansörlü taşıma hizmeti vermekteyiz.

Asansörlü taşıma hizmetinin gerçekleştirebilmek için tek gereken şart ise asansör sisteminin entegre olduğu aracın kurulumunun yapılabilmesi için boş alan ihtiyacının olmasıdır. Uzman ve alanın profesyonel olan ekip arkadaşlarımızın gelerek bölgede keşif yapmasını sağlamaktayız. Keşif sonucunda hazırlanan ve taşınma işlemi planlanan rapora göre hareket ederek, siz değerli müşterimizin onayına sunduktan sonra taşınma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda asansörlü taşıma işlemi sırasında herhangi olumsuz durumla karşılaşılmamaktadır. Bunun sebebi ise asansör sisteminde bulunan taşıma plağının güçlü demir yapıtlarla desteklenmesidir. Demir ve çelik yapıtların karışımı ile oluşan güç pistonları taşıma bloğunu yukarı doğru iterek üzerindeki eşyanın ya da mobilyanın istenilen kata yükselmesini sağlar. Bu sistemin kullanımı iste tamamen o sistemin uzmanı olan ekip arkadaşlarımızca gerçekleştirmekteyiz. Eski dönemlerde taşıma ve taşınma işlemleri büyük problemlere yol açsa da evden eve nakliyat ekibi sayesinde bu problemler artık sorun olmaktan çıkmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin rahat güvenli ve hızlı taşınmasını sağlayabilmek adına tüm cihazlarımıza haftalık bakım yaptırmaktayız. Böylelikle taşınma ya da taşıma işlemi süresince herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmanıza imkan vermemekteyiz. Evden eve nakliyat konusunda uzman ve deneyimli kadromuzdan fikirler ve fiyat bilgisi almak adına tarafımızla iletişime geçebilir, taşıma işlemi süresince uygulamış olduğumuz raporların detaylarını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Depolama
Taşıma ve taşınma öncesi ya da sonra birçok kurum ya da kişi Depolama alanı ihtiyacı duymaktadır. Depolama alanları ise tamamen müşterilerimizin isteğine uygun tasarlanmıştır. Depolama alanlarının işlevi ise birden fazladır. Depolama görevlilerimiz sayesinde gıda ürünlerinizi mobilyalarınızı eşyalarınızı güvenli ve kontrollü bir şekilde depolamaktayız. Aynı zamanda siz değerli müşterilerimiz eşyalarınızı ya da ürünlerinizi bize emanet ettiğiniz andan itibaren teslim alınmadan hemen önce kalite kontrol ekibimiz tarafından ürün ya da eşyanın kontrol edilmesini sağlamaktayız. Tüm veriler sistemimizde raporlanır. Raporlanan verileri siz değerli müşterilerimizin ürününü teslim almanızı istediğiniz anda sizlere sunarız. Teslim alınan andan itibaren düzenli olarak ürünü ya da mobilyayı kontrol etmekteyiz. Ürün ya da mobilyaların kontrol edilme işlemleri düzenli olarak yapılmaktadır, böylelikle ürünün gelişmesi eskimesi yıpranması ya da herhangi bir zarar gelmesine karşılık anında önlem alabilme özelliğine sahibiz. Aynı zamanda depolama ihtiyacı duyduğunuz ürün gıda ise, soğutma sistemine sahip depolarımız ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabiliriz. Depolamak istediğiniz ürün mobilya ya da eşya ise, gönlünüzün rahat edebilmesi açısında depolarımızı yerinde görebilme imkanına da sahip olabilirsiniz.

Depolama işlemi sırasında düzenli olarak yapılan kontrollerin olumsuz yönde ilerlediği görüldüğü anda siz değerli müşterilerimiz bu durumdan haberdar edilir. Yapılması gereken ya da uygulanmasını istediğiniz eylemleri tarafımıza iletebilir, anında harekete geçmemizi sağlayabilirsiniz. Depolama ünitelerimizin bakımlı olmasından dolayı eşyalarınızın ve mobilyalarınızın zarar görmesini engellemekteyiz. Profesyonel ve alanında uzman kadromuz ile eşyalarınız mobilyalarınız ürünleriniz bizimle tamamen güvende. Müşteri memnuniyetini baz alarak çalıştığımızdan dolayı bizden memnun kalacağınızı hedeflediğimizi bilmenizi isteriz. Depolama alanının sağlanması ve bu alanın tahsisi ile alakalı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sigortalı Taşımacılık
Ofis kurum ya da ev taşımacılığı gibi alanlarda eşyayı güvence altına alma olayıdır. Sizde Sigortalı Taşımacılık ile taşıma süresi içerisinde eşyalarınızın ve mobilyalarınızın güvenliğinin sağlanmasını ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise, taşıma ve taşınma süresince eşyalarınızın koruma altına alınmasını bizi arayarak sağlayabilirsiniz. Uzman ve profesyonel ekiplerimiz yardımı ile vermiş olduğunuz adrese gelerek eşya mobilya analizi yapmaktayız. Böylelikle hazırlanan analiz raporun hangi eşyaların olduğu ve değerleri yer almaktadır. Değerleri yazan ve eşyaların cinsine kadar yer alan bu detaylı raporu siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmaktayız. Aynı zamanda sigortalı taşımacılık ile alakalı daha detaylı bilgiyi bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Sigortalı taşımacılık işleminden sonra taşıma süresinde ya da taşıma sırasında herhangi bir zarar durumunda eşyalarınızı raporda belirtilen değerde karşılamaktayız. Sigorta işleminin yapılması sonucunda taşıma ve taşınma işlemini gözlem altına almaktayız. Gözlem altına aldığımız ve yakında takip ettiğimiz taşınma süreci ile alakalı siz değerli müşterilerimize anında bilgi vermekteyiz. Aynı zamanda taşınma işlemi gerçekleştikten eşyalar yerlerine konumlandırdıktan sonra eşyalarında kontrol edilmesini sağlayarak, siz değerli müşterilerimize sorunsuz sıkıntısız ve problemsiz bir taşınma süreci sunmakla birlikte eşyalarınızın düzgün ve zarar görmemiş bir biçimde teslimatının gerçekleşmesini sağlamaktayız.

İSTANBUL SAKİNLER EV TAŞIMA

İstanbul Sanem ev taşıma firması her türlü nakliyat işlemlerini güvenli bir biçimde gerçekleştirmek adına İstanbul’da kurulmuş fakat yalnızca İstanbul değil ilçeleri ve şehirler arası nakliyat hizmetiyle de geniş bir hizmet skalasına sahip olan firmadır. Köklü yapısı sayesinde her nakliyat işini profesyonel elemanlarca gerçekleştiren firmayla yapacağınız tek şey iletişime geçmektir.  İstanbul’da güvenli, garantili ve hızlı nakliyat denildiği zaman ilk akla gelen firma olma özelliğine sahip olması müşteri memnuniyetine vermiş olduğu önemden kaynaklanıyor.

Firma yetkilileri teknolojinin her türlü imkanlarını da kullanarak ev taşıma hizmetinin en iyi şekilde verilebilmesi için sürekli gelişimleri de takip etmektedir. Firma kendi bünyesinde yer alan asansörler ve sigortalı çalışanlarıyla da bir ilk olma özelliğine sahip. Bilindiği gibi nakliyat firmalarının büyük bir bölümü bu hizmeti verirken asansör kiralama yöntemine başvurmaktadır. Dolayısıyla eşya taşıması sırasında oluşabilecek herhangi bir asansör arızası durumunda da çözüm üretemezler. İstanbul Sanem nakliyat ise bu konuda herhangi bir sorun yaşamadığı gibi asansörlerinin de sürekli olarak bakımlı ve hijyenik olmasına özen göstermiştir.

Eşya taşıma işinde tecrübe kadar önemli olan başka bir konuda hijyenik olmaktır. Eşyalarınızın yükleneceği araçların hijyenik olması eşyanızın da zarar görmesinin önüne geçecektir. Evinizden ya da ofisinizden titiz bir şekilde alınacak olan eşyalarınız yine aynı titizlikle yeni adresinize ulaştırılır ve montaj elemanları sayesinde eski adreste demonte edilen eşyalar yeni adresinizde belirttiğiniz odalara ve yerlere monte edilir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir