Asansörlü Taşımacılık

İstanbul ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Asansörlü taşıma işlemi teknolojik bir işlem olmakla birlikte sadece Sanem Nakliyat gibi kurumsal firmaların verebileceği tarzdan bir işlemdir. Sektörde öncü olmamızın verdiği gururla yıllar önce asansörlü taşıma hizmetini vermekteyiz. Evden eve nakliyat veya ofis taşımacılığı fark etmeksizin eğer taşınacak eşyalar yüksek binalarda bulunuyorsa veya yüksek binalara taşınacaksa bu hizmeti müşterimize sunmaktayız. Yine bu hizmeti sunmadan önce uzman ekip arkadaşlarımız tarafından tüm planlamalar ve çalışmalar yapılmakta, bu hizmetin uygun olduğuna karar verildiyse bu hizmet sunulmaktadır. Bu hizmet ile birlikte eşyalar minimum zarar görmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Asansörlü Taşımacılığın Faydaları Nelerdir?
1-Eşyaların alındığı veya taşındığı binalarda veya ofislerde koridorlar dar ise eşyalar büyük oranda zarar görmektedir. Bu işlem sırasında eşyalar zarar görmeyecek ve eşya taşıma sırasında alınan risk minimum seviyede tutulacaktır.
2-Asansörlü taşıma işlemi teknolojinin kullanıldığı bir işlem olduğu için, işlem hızı normal taşımaya göre iki kat daha hızlıdır.
3-Diğer nakliyat işlemleri sırasında çalışanlar yorulabilmekte ve yorgunlukla birlikte eşyaların taşımasına verilen özen azalmaktadır. Bu işlem çalışanları da koruduğu için çalışanlar başladıkları gibi taşıma işini özenli şekilde bitirmektedirler. Yine insan gücü azaldığı için maliyette buna oranla azalmaktadır.
Bu işlem kullanılmadan önce kesinlikle program yapılmaktadır.

Bu işleme gerek görülmediği durumlarda kesinlikle uygulanmamaktadır yani bu konuda müşterimize kesinlikle baskı yapmamaktayız.

Asansörlü Nakliyat İşleminin Aşamaları
1-Taşıma işlemi öncesinde uzman ekip arkadaşlarımız tarafından taşıma yapılacak yere gelinir ve incelemelerde bulunulur.
2-Bu incelemeler esnasında balkon durumu, dairenin konumu incelenerek asansörlü hizmetin kurulup kurulamayacağına karar verilir.
3-Daire asansörlü nakliye hizmetine uygun ise sizinle ortak bir gün belirler ve sözleşme imzalanır.
4-Hizmet günü ve saatinde asansörümüz kurulmuş olup, nakliye sırasında kullanılacak araçlar ve ekip arkadaşlarımız bina önünde hazırlanır ve taşıma işlemi başlar. Yine demontaj edilmesi gereken malzemeler demontej edilip araçlara yüklenir.
5-Son olarak da eşyalar asansör yardımıyla taşınır ve montajı tamamlanır.

Bu hizmetimizi bazı durumlarda verememekteyiz;
*Dairenin bulunduğu sokağın dar olması ve asansörün kurulamayacak olması durumunda,
*Balkon ve pencerelerden eşyaların demontaj edildiği halde çıkamayacak olduğu durumlarda,
*Kurulacak olan asansörün daireye ulaşamaması durumunda.

İSTANBUL ASANSÖRLÜ EV TAŞIMA

İstanbul ev taşıma hizmetini en iyi şekilde yapan öncü bir marka olarak bilinmeyi başardık. Bu anlamda teknolojiyi nakliyat sektörü içerisinde en iyi şekilde kulandık ve kullanmaya da devam ediyoruz. İstanbul Ev taşıma hizmetinde risksiz bir hizmet geçirebilme adına asansörlü nakliyat sağlayıp eşyalarınızı güvende tutuyoruz. İstanbul  nakliyat araçlarının tamamı kapalı ve çelik kasadan oluşmaktadır. İstanbul Ev taşıma işlemlerinde gerekli donanıma sahip olan firmamız bünyesinde hizmet veren her çalışanımız kendi alanında uzmandır.

Asansörlü nakliyat hizmetinde eşya taşıma konusundaki riskler en aza indirilmiştir. Bunun içinde insanlar bu yöntemle eşyalarının taşınmasını tercih ederler. Firma olarak hizmet verdiğimiz her nakliyat sürecinde kullanmış olduğumuz lüks asansörlerimizle birlikte eşyalarınızı en güvenli şekilde yeni adresine ulaştırıyoruz.

İstanbul Sanem nakliyat bu sektörde yıllarını vermiş ve uzman bir biçimde taşımacılığı da kendisine hedef olarak belirlemiştir. Asansörlü nakliyatla birlikte bina içerisinden taşıma sona erdirilmiş olduğundan dolayı da üçüncü kişilerle muhatap olmadan nakliyatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Firmamızın asansörlü nakliyat ile vermiş olduğu hizmetin kapsamında şunlar vardır.

Eşyalarınız hangi katta olursa olsun asansörlerimiz aracılığı ile balkon ya da pencereden alınır araç içerisine yerleştirilir.

Asansörlerimiz sürekli bakım halinde olduklarından dolayı taşıma sırasında size hiçbir şekilde zarar vermez sürecin aksatılmasının önüne geçilmiş olacaktır.

Eşyalarınız olması gerektiğinden daha da hızlı bir şekilde taşınır.

Üçüncü kişilerle nakliyat nedeniyle muhatap olmak zorunda kalmazsınız.